Technology Technology

Za jakiś czas pojawi się najnowszy weryfikacyjny system na Netflix. Współdzielenie konta z bliskimi może być znacznie cięższe!

08.06.2021, 08:43 0 komentarzy
Za jakiś czas pojawi się najnowszy weryfikacyjny system na Netflix. Współdzielenie konta z bliskimi może być znacznie cięższe!

Miłośnicy filmowych obrazów i odcinkowych produkcji są coraz bardziej przejęci, gdyż z Internetu nadchodzą słabe ogłoszenia. Nazywana pod nazwą Netflix strona internetowa VOD rozmyśla nad tym by wstrzymać abonentom współdzielenie kont. Dotychczas to była niezwykle komfortowa i naprawdę rozpoznawalna funkcja. Za pojedynczy abonament opłatę pokrywa kilku abonentów i oni mają możliwość przebywać w różnych miejscach. Platforma internetowa z VOD Netflix ostatecznie nie ogłosiła kompletnego zakazu dzielenia kont, lecz postanowiła uszykować pewnego rodzaju uwikłanie. Netflix platforma internetowa z VOD planuje to żeby powstrzymać dzielenie kont płatnikom, którzy nie mieszkają w jednym pomieszczeniu. Na ekranie telewizora ukazywać się będzie obwieszczenie, które na calu ma wymusić na płatniku uwierzytelnienie tego, że to on jest właścicielem. Lider wśród serwisów VOD ma zamiar wysyłać weryfikacyjny kod na dany adres zamieszkania lub numer telefonu. Osoby korzystające z konta muszą w przypadku jak ten być świadomi faktu, iż wystąpią metamorfozy w korzystaniu z portalu VOD Netflix.

Zostaw komentarz