Technology

Wiele trafień i porażka gliwickiego Piasta z piłkarzami wicemistrza Polski! Porywające starcie w pierwszej kolejce sezonu PKO Ekstraklasy!

26.07.2021, 14:57 0 komentarzy
Wiele trafień i porażka gliwickiego Piasta z piłkarzami wicemistrza Polski! Porywające starcie w pierwszej kolejce sezonu PKO Ekstraklasy!

Pasjonujące spotkanie na stadionie w Gliwicach mogli śledzić sympatycy piłki nożnej. Miejscowa drużyna Piasta w niedziele podejmowała na własnym stadionie piłkarzy wicemistrza ligi polskiej. Dobrze podkreślić, iż było to niezwykle mocne zestawienie jak na pierwszą rundę nowej odsłony ligi polskiej. Każdy futbolowy sympatyk z naszego kraju bez cienia wątpliwości mógł być zachwycony z śledzenia tak dobrego starcia. W tym starcia mogliśmy zobaczyć 5 bramek i dobrze uświadomić sobie to, iż obie drużyny były strasznie blisko wygranej. To piłkarze zespołu wicemistrza Polski finalnie mogli cieszyć się z premierowego triumfu w świeżo zainaugurowanym sezonie polskich rozgrywek. Reprezentanci Piasta z Gliwic na premierowy triumf muszą czekać co najmniej do przyszłego tygodnia, gdyż odnotowali przegraną rezultatem 2 do 3. Ich przeciwnikami w następnej kolejce będą piłkarze mieleckiej Stali. bez najmniejszych wątpliwości Zawodnicy selekcjonera Fornalika Waldemara będą pragnęli odkuć się po utracie punktów w inaugurującej serii gier sezonu Ekstraklasy.

Zostaw komentarz