Technology

Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

19.03.2021, 10:26 0 komentarzy
Rozmowa z księciem Harrym a także Meghan Markle

Niedawno, bo 7 marca o godzinie 20:00 dokonał się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się niezwykle głośno i dalej jest to jeden z czołowych tematów w otoczeniu rozmaitych tabloidów. To był pierwszy połączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po odejściu pary z rodziny królewskiej a także wyprowadzce do USA. W trakcie telewizyjnego spotkania z Oprah Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na królewskim dworze. Podczas rozmowy pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, na podstawie upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w rodzinie królewskiej są raczej po stronie Elżbiety II oraz pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie można ukryć, iż poparcie jest nadzwyczaj zróżnicowane, w zależności od sympatii politycznych i wieku. Brytyjskie media dostrzegają, że jeśli tylko Meghan i Harry zapragnęliby kiedyś powrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili ostatecznie swoją szansę. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach królewska para poruszyła także sferę tego, iż książe nie zauważał wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam przyznał, jak i również temat samobójczych myśli Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się szukaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, zmotywowali 4 znawców interpretujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu dwa dni przed publikacją. Doświadczeni eksperci, w tym poprzedni prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, omówili cały wywiad, zarzucając przy tym Oprah stronniczość a z kolei Markle używanie ostrego a także bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym a także księżną Meghan został pokazany w wieczornym TVN24. Wówczas wywiad ten podglądało średnio mniej więcej 1mln widzów. Ta telewizyjna stacja stała się wtedy drugim z kolejności liderem na rynku, wyprzedzając tym samym Polsat i TVN.

Jednakowoż mówi się, jakoby wywiad ten tylko udowodnił informacje dotyczące Oprah Winfrey jako redaktorki, która może wyciągnąć z rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Ze względu na szokujące szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bezsprzecznie należy stwierdzić, iż temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością często analizowany.

Zostaw komentarz