Technology

Przegrana polskiej narodowej drużyny z reprezentacją narodową Czech w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

22.06.2023, 15:56 0 komentarzy
Przegrana polskiej narodowej drużyny z reprezentacją narodową Czech w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Niesamowite spotkanie czeskiej drużyny narodowej - porażka reprezentacji Polski w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiej piłkarskiej reprezentacji nie były zbyt udane. Polscy gracze rzecz jasna dali radę wywalczyć awans do fazy play-off, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Fani piłki nożnej z Polski zgodnie uważali, iż jest potrzebna zmiana na stanowisku selekcjonera. Między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym trenerem polskiej piłkarskiej reprezentacji został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym oponentem była czeska kadra narodowa. To było pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i bardzo ważne było to, aby zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w kadrze Polski były fantastyczne, lecz weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po trzech minutach meczu narodowa drużyna Czech bowiem dała radę zdobyć dwa gole. Zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców zebranych na stadionie w Pradze był to gigantyczny szok. Od pierwszych minut meczu piłkarze zespołu Czech wyglądali znacznie lepiej od polskich zawodników i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części się to zmieni. Nasza kadra w drugiej połowie tego spotkania prezentowała się trochę lepiej, jednak to zawodnicy z Czech strzelili trzecią bramkę. Kuchta był zdobywcą gola numer trzy w 64. minucie tego meczu. Polscy zawodnicy usiłowali odrabiać straty, jednakże udało im się zdobyć jedynie jednego gola na trzy minuty przed końcem spotkania. Ten pojedynek w wykonaniu polskiej piłkarskiej reprezentacji był tragiczny i trzeba to przyznać. Bez wątpienia nie w ten sposób debiut w narodowej reprezentacji Polski wyobrażał sobie portugalski szkoleniowiec Fernando Santos. W drugim meczu eliminacji piłkarska reprezentacja Polski będzie się mierzyć z zespołem narodowym Albanii. Bez wątpienia w tym starciu reprezentacja Polski musi zatriumfować.

Zostaw komentarz