Technology

Niesamowite spotkanie czeskiej kadry narodowej - przegrana zespołu narodowego Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

23.06.2023, 12:55 0 komentarzy
Niesamowite spotkanie czeskiej kadry narodowej - przegrana zespołu narodowego Polski w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Kadra narodowa Czech ogrywa reprezentację narodową Polski w inauguracyjnym pojedynku zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu zespołu polskiego były średnio udane. Oczywiście nasi zawodnicy dali radę awansować do fazy pucharowej, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Futbolowi wielbiciele z naszego kraju zgodnie sądzili, iż konieczna jest zmiana na pozycji trenera. Między innymi dlatego prezes PZPN Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Nowym trenerem reprezentacji Polski został Fernando Santos, którego pierwszym istotnym przeciwnikiem była reprezentacja narodowa Czech. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, by zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w reprezentacji Polski były pozytywne, jednak weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Reprezentacja Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole już po 3 minutach pojedynku. Zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców zebranych na trybunach w Pradze to był ogromny szok. Od początku piłkarze drużyny narodowej Czech wyglądali dużo lepiej od naszych graczy i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej części się to odmieni. Drużyna polska w drugiej części starcia wyglądała nieco lepiej, jednak to zawodnicy z Czech zdobyli trzecią bramkę. Kuchta Jan był zdobywcą trzeciej bramki w 64. minucie meczu. Zawodnicy piłkarskiej reprezentacji Polski dali radę zdobyć jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed końcem spotkania. Należy zaznaczyć to, że ten pojedynek w wykonaniu polskiej piłkarskiej reprezentacji był kiepski. Portugalski trener Santos z całą pewnością nie w ten sposób debiut w naszej kadrze. W drugim starciu eliminacyjnych zmagań polska reprezentacja piłkarska mierzyć się będzie z albańską drużyną narodową. Z pewnością w tym meczu polska reprezentacja piłkarska musi wygrać.

Zostaw komentarz