Technology

Leo Messi nie jest już graczem FC Barcelony! Jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii światowej piłki nożnej odchodzi do PSG!

23.08.2021, 08:56 0 komentarzy
Leo Messi nie jest już graczem FC Barcelony! Jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii światowej piłki nożnej odchodzi do PSG!

Z całą pewnością roszady transferowe piłkarskich zespołów w ramach przerwy pomiędzy rozgrywkami robią wrażenie. Jednak niemal wszystkich sympatyków nożnej piłki zdziwiło to, co mieliśmy okazję śledzić podczas letniego okienka transferowego. Większość kibiców była pewna, że Leo Messi będzie piłkarzem Barcy do zakończenia swojej kariery piłkarskiej. Hiszpańska drużyna jednak popadła w problemy finansowe i gracz Argentyny nie mógł nic na to poradzić, był zobligowany zmienić klub. Paris Saint-Germain jest klubem, który podjął decyzję, aby zatrudnić kapitana narodowej drużyny Argentyny. Zespół z francuskiej ligi zaoferował argentyńskiemu zawodnikowi zachęcającą ofertę umowy, którą były już piłkarz Dumy Katalonii podpisał. na pewno ważny moment w historii europejskiej piłki i warto zdać sobie z tego sprawę. Od tego momentu piłkarscy kibice zyskają szansę oglądać występy Lionela Messiego na boiskach francuskich. Bez wątpienia naprawdę dużo osób zainteresowane będzie tym, w jaki sposób argentyński zawodnik sobie poradzi w nowej drużynie. Lionel Messi tworzyć będzie tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe i Neymar, co zagwarantować może Paris Saint-Germain ogromną liczbę pucharów.

Zostaw komentarz