Technology

Jeden do jednego w spotkaniu kadry Polski z rosyjską ekipą. Za niedługo rozpoczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w futbolu!

10.06.2021, 12:09 0 komentarzy
Jeden do jednego w spotkaniu kadry Polski z rosyjską ekipą. Za niedługo rozpoczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w futbolu!

Z pewnością nożna piłka to najchętniej uprawiana sportowa dyscyplina w naszym kraju. Nie powinno w sytuacji jak ta nikogo dziwić to, iż tak wielu fanów piłkarskich wyczekuje na wielkimi krokami nadchodzące europejskiego mistrzostwa. Grać będzie na nich reprezentacja naszego państwa, która rywalizować będzie w grupowych bataliach z Hiszpanią, słowackim zespołem a także drużyną Szwecji. Powinniśmy powiedzieć o tym, iż nie są to prości konkurenci, jednak mamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej rundy. W tej konkretnej sytuacji niezwykle ważne będzie to, żeby zaprezentować się z najdokładniejszej perspektywy. W ten wtorek narodowa drużyna rozgrywała starcie towarzyskie z drużyną z Rosji, która także jedzie na europejskie mistrzostwa. Sympatycy piłkarscy mogli być bez najmniejszych wątpliwości zadowoleni, ponieważ po raz pierwszy od dłuższego czasu mogli się stawić na obiekcie. Brakowało jednak wiele akcji podbramkowych w tym pojedynku i finalnie kadra Polski na remis zagrała z rosyjską reprezentacją jeden do jednego. Gola dla polskiej kadry już w 4 minucie ustrzelił Jakub Świerczok, z kolei dla rosyjskiej drużyny trafił Karawajew.

Zostaw komentarz