Triumf Chelsea Londyn z Brighton.

14.09.2020, 11:38 0 komentarzy

Zawodnicy Chelsea Londyn intensywnie zaczęli następny sezon rywalizacji w Premier League. Dla wielu graczy był to debiut w koszulce klubu ze Stamford Bridge. Sporo fanów Chelsea oczekiwało, aby pooglądać świeżych zawodników ekipy w grze. Należy podkreślić, że przedstawili się z niesamowicie pozytywnej strony. Z pewnością jest to dobra wiadomość dla trenera Chelsea Londyn. Teraz trener The Blues ma do wyboru sporą ilość inteligentnych piłkarzy.

W poprzednich kampaniach w angielskiej Premier League drużyna Chelsea nie grała najlepiej. Kibice tej drużyny pragną więcej. Sporo kibiców piłki nożnej oczekiwało na debiut piłkarzy ściągniętych z Ligi niemieckiej. Chelsea FC ma w tym sezonie ambitne plany,jeśli chodzi o wyniki. Sympatycy Chelsea FC mają nadzieję, iż ich zespół w dobrym stylu zainaugurują w rozpoczęty w sobotnie popołudnie sezon Premier League.

Dobra dyspozycja Chelsea FC w całym meczu z Brighton and Hove Albion

Premierowa połowa starcia dostarczyła sympatykom obu zespołów wiele fajnych doświadczeń. Gracze konstruowali dużą ilość sytuacji podbramkowych. W premierowej połowie tego spotkania sympatycy obu zespołów oglądali jedynie jedną bramkę. Futbolówkę do siatki wstrzelił Jorginho. Prowadzący ten mecz sędzia zarządził karny rzut po faulu Mathewa Ryana na Wernerze Timo. Do przerwy wynik pozostał ten sam. W następnej odsłonie Brighton musiał odrabiać straty.

Sympatycy wierzyli na dużo więcej goli oraz strzałów swoich piłkarzy. W następnej odsłonie meczu widzieliśmy już więcej bramek. W tym aspekcie dokładniejsza była drużyna Chelsea Londyn. Początek drugiej części był niezwykle emocjonujący. Brighton dało radę doprowadzić do remisu. Końcowy sukces Chelsea Londyn był więc niepewny. Piłkarze Chelsea mieli świadomość, że sympatyków Chelsea obchodzi wyłącznie triumf.

Po golu dla ekipy Brighton zawodnicy Chelsea popędzili do kreowania sytuacji pod bramką drużyny gospodarzy. Kilka chwil później ekipa Franka Lampard kolejny raz wyszła na prowadzenie w tym meczu. Udało im się zdobyć dwa gole. Finalny wynik tego pojedynku to 3:1 na korzyść piłkarzy Chelsea. To bez wątpienia bardzo dobry początek rozgrywek dla Chelsea Londyn.