Technology

Skład 9. sezonu Top Model jest już znany!

25.09.2020, 11:54 0 komentarzy
Skład 9. sezonu Top Model jest już znany!

Top Model jest jednym z programów emitowanych przez stację TVN, w którym uczestnicy decydują się na rywalizację o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury oraz Joanna Krupa jako prowadząca to gotowy przepis na sukces, czego dowodzą tysiące widzów zbierających się przed odbiornikami. W odcinkach zawita wiele cenionych osób w świecie mody, jak redaktorki pism, rozpoznawalne modelki i fotografowie światowej sławy.

Tym razem o miano Top Model starać się będzie 14 osób, wśród których są również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w złotym kolorze jest przyznawany przez sędziów osobie, której możliwości do zostania modelką lub modelem są największe, co skutkuje tym, że owy uczestnik na wstępie dostaje się do domu Top Model. Z kolei bilet w srebrnym kolorze okazał się być użytkowników Internetu, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie musi pojawić się na etapie castingów i automatycznie trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego się można spodziewać w tym sezonie Top Model?

Top Model daje opcję rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, w związku z tym co sezon na zgłoszenie decyduje się mnóstwo kandydatów. Co tydzień uczestnicy wykonują różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzać, czy uda im się odnaleźć w w pełnym wyzwań świecie mody. Jury ocenia ich pracę i decyduje o tym, który z uczestników odpadnie w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość powrócenia do programu po wyeliminowaniu, a dzieje się to dzięki wpływowi Michała Piróga, który czuwa za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli jak i sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas tego sezonu również poznamy, kto zostanie dziewiątym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O tytuł konkuruje wielu wartych uwagi osób, w związku z tym zdecydowanie warto będzie oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Zostaw komentarz