Polandrock 2018

02.09.2018, 08:25 0 komentarzy
Polandrock 2018

Po raz pierwszy największy i jeden z najbardziej popularnych festiwali w Polsce, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, zmienił ją ze względów prawnych. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga liczne rzesze fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego szybki rozwój miało wpływ zarówno rosnące zainteresowanie sympatyków muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba jego sponsorów. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba występów gwiazd zagranicznych oraz ilość ludzi zainteresowanych festiwalem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" waha się między 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz startował w konkursach wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co jest doceniane przez jego uczestników. Ludzie, którzy co roku od wielu lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity wyczuwalny tam klimat i atmosferę wypełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą porozmawiać z wyjątkowymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji oraz zgłębiać wiedzę z przeróżnych tematów.

Jedno jest pewne – festiwalowy klimat i cudowne chwile na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje wielka szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w wyjątkowej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Zostaw komentarz